Vita Cosmetic

View Larger Map
Vita Cosmetic

Site pages

NOREL

NOREL- KOSMETYKI NATURALNE


Marka Norel to linia kosmetyków, które Dr Wilsz stworzyła dla kobiet chcących w mądry sposób zadbać o swoje ciało, ceniących sobie naturalne piękno i świeżość skóry.

Firma od lat stawia na naturalne, unikatowe i dobrze wyważone receptury swoich kosmetyków, dzięki takiemu podejściu, od długiego czasu plasuje się na czołowych miejscach list firm, z branży kosmetycznej.

„Natura jest źródłem piękna” - motto jakie firma Norel wybrała dla siebie, idealnie obrazuje profesjonalne podejście koncernu do wnoszenia naturalnych składników do świadomości konsumentów. Laboratorium kosmetyczne Dr Wilsz, to wielokrotnie nagradzana firma, otrzymująca dużą liczbę wyróżnień za nowoczesne podejście i postępowe receptury kosmetyków, stale udoskonalające branżę kosmetyczną. Dzięki profesjonalnym, skutecznym recepturom i wieloletnim, stałym badaniom jakim poddawane są produkty, linia zasłużyła na termin kosmetyków farmaceutycznych, których zamierzeniem jest leczyć, koić i pomagać.

Wysoka jakość produktów została doceniona nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie – głównie w krajach, gdzie w trendach króluje natura.

Produkt dla salonów kosmetycznych
Kategorie